Oferta

Drewniane domy z bali cieszą się coraz większą popularnością. Mają swoich zwolenników zarówno wśród tradycjonalistów, jak i fanów nowoczesności. Dają się zaprojektować jako klasyczne budowle nawiązujące do stylu wiejskiego lub modernistyczne konstrukcje wpisujące się we współczesne trendy. Ich bogate walory estetyczne w połączeniu z trwałością powodują rosnące zainteresowanie tym rodzajem budownictwa wśród Polaków.

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i przedstawia kompleksową ofertę drewnianych domów z bali. Obejmuje ona opracowanie indywidualnego projektu lub doradztwo w zakresie wyboru jednej z dostępnych opcji oraz wykonanie budynku. Na każdym etapie procesu produkcyjnego pozostajemy w stałym kontakcie z klientem, konsultując z nim wszystkie decyzje, biorąc pod uwagę osobiste potrzeby i upodobania.

Drewniane domy z bali to opcja nie tylko na lato. W ofercie naszej firmy znajdują się domy całoroczne, zaprojektowane i budowane tak, by zagwarantować zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo użytkowania. Możliwość korzystania z domów o każdej porze roku, także zimą, zapewnia izolator w postaci drewna naturalnego, które wykorzystujemy w naszych realizacjach. Przy niskich temperaturach zapobiega ono przenikaniu chłodu do wnętrza domu, a w czasie upałów stanowi schronienie przed słońcem.

Wśród zalet domów z drewna warto wymienić także materiał przyjazny środowisku oraz korzystny mikroklimat, jakie tworzy się w drewnianych wnętrzach. W przeciwieństwie do ścian murowanych, te wykonane z litego drewna są bardziej odporne na powstawanie pleśni dzięki samoregulacji wilgotności.

Oprócz drewnianych domów z bali w naszej ofercie znajdują się także: domki letniskowe, altanki, domki i meble ogrodowe, place zabaw, a także bogaty asortyment w postaci desek tarasowych, boazerii, listew wykończeniowych oraz innych wyrobów drewnianych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zamówić u nas dom z bali?

Dzięki dysponowaniu własnym tartakiem możemy zaproponować korzystniejsze ceny oraz zapewnić naszym klientom transport. Ostateczny koszt produkcji domu za każdym razem wyceniany jest indywidualnie. Zależy on od ustaleń z klientem, które obejmują powierzchnię i kształt budynku, rozkład pomieszczeń, liczbę drzwi i okien, obecność (bądź nie) schodów oraz czas i wysiłek potrzebny do zrealizowania zamówienia.

Wznosząc domy z bali, korzystamy z drewna świerkowego - najwyższej jakości materiału charakteryzującego się wytrzymałością, łatwością obróbki i znikomą skłonnością do pękania.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani i doświadczeni fachowcy, którzy służą zarówno realizacją najwyższej jakości usług, jak i profesjonalnym doradztwem na każdym etapie współpracy.

Zamieszkaj w domu o niepowtarzalnym charakterze i przytulnym klimacie. Ciesz się wszystkimi zaletami budynku z drewna litego, a jego wykonanie powierz specjalistom. Zapraszamy do kontaktu!

W tym dziale:

Domy całoroczne

Domy całoroczne

Domy z bali to wysoce ekologiczna i zdrowotna alternatywa dla domów murowanych. Sama budowa domu z drewna trwa około 3-4 tygodnie. Plusem tego rodzaju domów jest to, że ich budowa może być prowadzona o każdej porze roku – nawet w zimie!

Zobacz więcej
Place zabaw

Place zabaw

Place zabaw z drewna idealnie komponują się z otoczeniem. Drewniane konstrukcję są odpowiednio zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi, jak również są stabilne i bezpieczne.

Zobacz więcej
Kantówki

Kantówki

Kantówki wykonujemy z drewna świerkowego. Belki te przenoszą na ściany domu obciążenia z dachu.

Zobacz więcej
Szalówki

Szalówki

Szalówka z drewna świerkowego jest drewnianą elewacją. Dzięki niej dom zyskuje niepowtarzalny wygląd. Można pokryć szalówką cały budynek lub tylko jego fragment.

Zobacz więcej
Deski Tarasowe

Deski Tarasowe

Deska tarasowa to jeden z najlepszych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych, który tworzy eleganckie połączenie domu z ogrodem. Idealnie sprawdza się również w aranżacji oczek wodnych lub basenów.

Zobacz więcej
Projekty i nadzory budowlane

Projekty i nadzory budowlane

Tworzymy indywidualne projekty domów oraz nadzorujemy ich budowę. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści, którzy nie tylko wykonują, ale również doradzają i pomagają naszym klientom w odpowiednim wyborze.

Zobacz więcej
Altany

Altany

Altany to konstrukcje, które są wyśmienite do postawienia w ogrodzie. Zaskakująco dobrze spisują się w roli ochrony przed opadami atmosferycznymi albo słońcem gdy chcemy zrobić grilla lub po prostu odpocząć.

Zobacz więcej